E3 výstava her 2018

Rok od roku je vizuální stránka videoher lepší a lepší. Již určitě znáte výstavu E3, která je zaměřená na smysl videoher. Pokud nejste zrovna milovnickým hráčem, tak vám to bude připadat, že to není nic extra. Nedávno se tato výstava konala v Los Angeles, takže ve spojení s Hollywoodem to bylo mnohem lepší. Herní průmysl je čím dál rozmanitější a to ne jen z hlediska toho, že už i hry konkurují filmům, ale také mnoha dalšího. Konkurence je veliká a nebojují mezi sebou jen videohry, ale právě také hry s filmy. Obří tržby si tak mohou užívat hlavně tvůrci propagačních materiálů této výstavy.

Herní trailery jsou vetšinou podobné těm filmovým, takže si při sledování budete myslet, že koukáte na trailer nového filmu, ale zase někdy jasně rozpoznáte, že půjde o herní zážitek. S vývojem technologií je možné vidět předrenderované videosekvence. Jednou takovou hrou, která předvedla neskutečný trailer je Assassin`s Creed Odyssey. Tato hra je neskutečně graficky zpracovaná a upoutávka představuje spíše filmový než herní trailer. Tato hra se odehrává v Řecku, takže vás čekají historické postavy a i bájné prostředí. Setkáte se také s monstry a různými příšerami. Co se týče příběhu, tak se trochu podobá minulému dílu z Egypta, ale jinak je to akční, velmi dobře zpracovaná hra. Účelem scén, které jste mohli vidět v traileru je rozhodně atmosféra a nahodit natěšenost pro vášnivé hráče. Důležité je emocionální spojení s hrací postavou a také ilustrace postupu ve hře. V poslední době se v těchto trailerech objevuje velké množství cutscén, které nejsou už moc vhodné do těchto her. Někdo videohry bere jako soubory různorodých elementů, který dává do hry multimediální zážitek. Tyto názory jsou individuální a některá skupina lidí je toho názoru, že to, že designéři chtějí hráčům předat příběh s emocemi je pro ně schůdnější varianta, než kdyby to bylo naopak. Podle těchto lidí, je je hra interaktivnější médium .

Další multiplayer je Battlefield 5, což je válečná hra plná drsných a tragických scén. Vojáci bojují o přežití. Rozhodně to není pro každého, ale je to populární kousek E3. Na výstavě byla tato hra obrovským trhákem a překvapila mnoho fanoušků. Hráče tato hra zavedla zpět do období 2. Světové války, takže tato hra je opravdu silným zážitkem.

Samozřejmě přišla řeč také na FIFU 19, kterou všichni dobře známe. Hráči tak mohli hrát v módech, které měli simulovat Ligu mistrů. Tato hra tedy nebyla žádným velkým překvapením, spíše všichni měli očekávání, které se vyplnilo. Příznivce této hry bude asi zajímat, že v hlavní roli bude opět režim s Alexem Hunterem. Nesměla taky chybět FIFA 18 a spoustu dalších povedených her, tam bylo představeno. E3 je vždycky velkou událostí a to hlavně pro vášnivé hráče, sázkaře, kteří se připravují na nové hry se silnými hráči, ale rozhodně i pro fanoušky, kteří si to užívají z pohledu diváka. Největším překvapením je Unravel 2, která je už dostupná ke stažení. Tato hra byla představena Martinem Sahlinem. Tato hra je trochu atypická a není pro každého. Milovníci stříleček se rozhodně nepobaví. I přesto, je tato hra populární a vzbudila velký ohlas. Bylo představeno opravdu obrovské množství nových i starších her a opět E3 výstava byla obrovskou událostí. Pokud jste ještě neznali nějakou z uvedených her, tak ji určitě vyzkoušejte, ale podotýkáme, že ne všechny byli představeny, ale vybrali jsme pro vás to nejlepší z této velkolepé události.