Jak hrát online Craps

Pokud se ptáte to je Craps, protože ten název slyšíte poprvé. Jedná se o hazardní hru, rozhodně stojí za to jí vyzkoušet. V dnešní době je velké množství hazardních her a vývojáří tohoto světa se stále snaží vymýšlet nové a nové věci, tak aby to bavilo všechny vášnivé hráče. Jde o hru v kostkách a dnes jí hraje milion lidí po celém světě. Dá se hrát jak online, tak i v kamenných kasinech. Možná si říkáte proč co je na této hře tak oblíbené. Je to velmi vzrušující a jednoduchá hra a může být u ní hodně zábavy. Rozhodně stojí za to si vyzkoušet pár hodů.

Stále se tato hra vylepšuje. Jako první se změnilo hrací plátno, dále se také trochu změnily pravidla a tím se zamezuje podvod u hry. Zdá se, že to bylo poslední vylepšení této hry v kostkách. I přes to je tato hra nejoblíbenější a nejhranější hazardní hrou světa. Pro hraní Craps je důležité znát základy. Naučit se pravidla a principy hry je opravdu důležité. Dobré je mít i dost spoluhráčů, protože kostky se mohou hrát až ve 20 lidech. Stůl u kterého se hrají kostky má většinou tři části. První dvě části jsou na každé ze stran stolu a třetí je v čele. Při každé hře se používají pouze dvě kostky. Hráč může kostkou házet jen jednou rukou. První hod u kostek se nazývá Come Out Roll. Co je také velmi důležité pro hru jsou různé typy sázek. Každý hráč musí typ sázek správně pochopit a využívat je. Jedná se například o Pass a Don’t Pass Line sázky. Dále také Big Six, Proposition bets, Place bets a mnoho dalších. Pro začátečníky je dobré si nejprve vyzkoušet, které sázky jsou pro vás vhodné a také jaké jsou výhodné. Dobré je si vybrat sázky tak aby jejich hodnota byla co nejnižší a tou je například Pass Line. obecně je tato sázka mezi hráči velmi oblíbená a to i přes to, že není úplně nejvýhodnější.

Je úplně jedno zda hrajete kostky online nebo v kamenném kasinu. Někdy si asi říkáte jak porazit kasino v kostkách. Jestli existují nějaké strategie na výhru. Aby jste měli vůbec šanci na porážku kasina, tak musíte znát tři důležité věci. Rozhodně se neobejdete bez znalostí celé hry a jejich pravidel, další je správné management bankrollu, ale tohle jsou faktory které se netýkají pouze hraní kostek. Pokud pravidelně hrajete, tak vás tohle nepřekvapí. Určitě vás ani nepřekvapí to, že si musíte stanovit limit proher. Dle vašich výsledků si můžete během hry limit měnit. Lepší je si dát pro začátek nižší limit a pak si ho zvýšit. Vždy je také lepší hrát s minimálními sázkami. Je spoustu sázek které si můžete zvolit. I vy si tuto hru vyzkoušejte, může vás mile překvapit.