Jak se hraje Bingo

Pokud nevíte o co jde, tak Bingo je hra jejíž princip je v tom, že se pokoušíte sestavit sloupec nebo řadu z různých čísel, které si losujete. Tato hra jde hrát buď klasicky v kasinu, nebo online z pohodlí vašeho domova. Bingo nabízí spoustu variant, ale podstata zůstává stejná.

Co se týče nějakého základu, tak je to tiket. Nejžádanější je po pěti sloupcích a pěti řadách, takže se jedná o skupinu s dvaceti pěti políčky, které představují podobu čtverce. Z patnácti může být pouze pět v každém sloupci.  Zahrajte si online s hrajautomatyonline.cz.

Co se týče průběhu celé hry, tak prvním důležitým bodem je, že každý hráč musí mít hrací kartu, která slouží pouze k jedné hře, jakmile je hra u konce každý z hráčů svou kartu vyhodí. Pokud ale hráči hrají s kartama plastovýma, tak ty se dají použít pro více her. Dopředu si hráči určí jaký typ hry budou hrát a tím se mění i výherní vzorec.

Rychlé je hlavně losování všech hráčů. V případě, že jeden z hráčů zakřičí bingo v tu chvíli je mu karta odebrána na kontrolu a to samotnému zaměstnanci kasina. V případě, že vše sedí jak má a nenajde nějakou chybu nebo podvod, tak vyplatí danou výhru výherci. Pokud je výherců více, tak se musí mezi sebou podělit a to pouze v případě kdy bingo vykřikli zároveň a oboum proběhla kontrola v pořádku. Je hodně kombinací a možností. Obvyklá je například ta řada pěti čísel. Nabízí se ale také mnoho dalších variant, jako je například L Bingo, který udává tvar písmene L, nebo také T Bingo, Four Corner Bingo a další.

Co se týče strategií, tak to je různé a většinou nejsou zrovna úspěšné. Takže pokud hledáte nějaký návod, strategii, tak vás asi zklameme, ale i přes to, že se spoustu lidí snažilo vymyslet strategie, které budou fungovat pozitivně, tak to nakonec většinou moc nevyšlo. Možná si říkáte proč tomu tak je, hlavní důvod je ten, že každý provozovatel, který ve svém kasinu tuto hru nabízí, tak má výhodu nastavenou na svoji stranu a to třeba až 30%. Váhra je možná například když hrajete s větším obnosem karet, ale samozřejmě musíte být trpělivý a hlavně být ve střehu. Vyžaduje to tedy velkou pozornost. Co také dává pravděpodobnost výhry je nižší počet hráčů a pokud jste zkušený hráč, tak i možnost výběru karet může být prospěšná. Velmi dobré je si najít správné kasino a strategii si vytvořit i podle sebe a trénovat. Většinou je to hlavně o štěstí, protože žádná z těchto rad a strategií vám nezaručí výhru. A u Binga to platí dvojnásobně, protože hrajete s číslama. Bingo můžete také hrát online z pohodlí vašeho domova, prostě kdekoliv a kdykoliv. Na stránkách s hazardem tuto hru můžete najít jako Super Bingo. Princip je skoro totožný, takže se nemusíte bát, že byste nevěděli jak hru hrát, akorát hrajete s myší a je důležitá rychlost pohybu myši. Takže je na vás jakou variantu si zvolíte, jestli v kamenném kasinu nebo online. Je spoustu variant, takže bude spokojený určitě každý vášnivý hráč.