Microsoft tisková konference E3 2018

Již máme za sebou celou řadu E3 tiskových konferencí a jednou z nich je i Microsoft E3 tisková konference. V historii Microsoftu byla zatím tato konference vejvětší. Tato firma oznímila novinku a to tu, že zdojnásobí počet herních studií. Budete se divit, ale Microsoft předvedl 52 her a to včetně několika exkluzivních titulů a i premiér nebylo málo, představeno bylo hned 15 premiér. První hrou je sériová Forza Horizon 4. Pro fanoušky této série závodních her to bylo opravdu exkluzivní a můžeme se těšit na další díl. Šéfredaktorka Xboxu tuto hru oznámila již dříve, takže se fanoušci měli na co těšit pár měsíců. A na vydání této bomby se budeme moct těšit již v předvánočním období.

Další hrou která byla představena na konferenci je Halo Infinitive, což je akční hra, kterou zná spoustu fanoušků této série. Nebylo ale prozrazeno, zda bude opět hlavním hrdinou Master Chief. Bude to asi ještě nějakou dobu trvat, protože je právě na začátku vývoje. Ani trailer nám toho moc neukázal, ale grafika vypadá opět parádně. Tato multiplayer hra bude nejspíše vydaná až v roce 2020, což není krátká doba. Doufáme tedy, že alespoň bude stát za to. Samozřejmě ještě uvidíme, jak tvoření této hry půjde. Další oznámenou hrou na této konferenci je Devil May Cry 5, což je také akční hra. O této hře jsme již slyšeli, takže představení na konferenci není žádné velké překvapení. Tato hra bude zase výborně hratelná a trailer opět ukázal skvěle graficky zpracovaný trailer. Můžete se těšit na hodně dynamickou hru plnou krve, příšer a krvavých scén. Microsoft si toho připravil opravdu hodně a vyšplhal se na špičku co se týče počtu i kvality her. Oficiálně byla představena také hra Battlefield V, což je opět akční hra, která se se svým příběhem vrací do druhé světové války, což je zřejmé už z traileru. Můžete se těšit na vojáky se samopaly, brutální scény, vojáky s tanky a tak dále.

Představeno bylo neskutečné množství her a jednou z nich je také Metro Exodus, což je překvapivě také akční hra plná bojových scén a tento díl se bude odehrávat dva roky po minulém dílu. Těšit se můžete také na napínavý příběh a další novinky. Grafika vypadá, že bude opět velkolepá, takže si budete připadat jako ve filmu. Milovníci teto série se mají opravdu na co těšit a pokud ještě neznáte, tak si zahrajte předchozí díl a hned se budete těšit na další. Již nějakou dobu je známo, že bude nový Shadow of the Tomb Raider, takže pro vás nebude překvapení, že byla také tato hra představena na konferenci. Nový díl se bude odehrávat v Egyptě, možná v Mexiku. Toto místo je zřejmé právě z traileru, takže uvidíme, jak to nakonec bude. Vypadá to na skvělou grafiku a zajímavý příběh v džungli. Opět poletí šípy a scénu budou opravdu brutální. Pokud máte teto koncept rádi, tak vás tato hra určitě překvapí. Vypadá to na pořádně akční hru, kde uvidíme asi hodně krve a brutality. Opravdu je v očekávání jedna lepší hra než druhá.