Nejlepší deskové hry u nás

Každoročně se trh s deskovými hrami neskutečně rozrůstá. Každoročně herní společnosti přijdou s něčím novým, s něčím originálním. Je spoustu druhů her, takže si vybere opravdu každý. Deskové hry jsou asi tou nejlepší variantou z obecného výběru všech druhů her, které jsou na trhu. Pod pojmem hry si člověk může představit různé druhy. Například právě ty deskové hry, které si může užít skupinka lidí při večerním setkání. Nebo si také může představit hry na počítači, na PS4 a nebo hůř hazardní hry v kasinu.

Dnes svět her nabízí hry pro malé i velké. Jednou takovou hrou je Dobble, což je velmi oblíbená a zábavná hra pro malé i velké. Je to hra, která se zaměřuje na postřeh všech členů hry, takže zabaví celou rodinu. Hra je určená pro minimálně dva hráče a nejvíce ji může hrát osm hráčů a je skvělá pro děti od šesti let. Hra je zábavná hlavně v tom, že nemusíte hrát furt dokola jednu hru, nabízí totiž více variant, jak ji hrát. Je to hra, kde jsou kartičky s obrázkama a každý člen hry musí hledat stejné věci na jeho kartě a na té, která je uprostřed a vyhrává ten kdo má nejmenší počet karet. Tohle je jedna z variant, jak tuhle hru hrát. Další oblíbenou hrou jsou Krycí jména, což je také společenská hra pro celou rodinu a známé. Tato hra je považovaná, že nejlepší párty hru. Krycí jména jsou ve více variantách. Najdete jí buď jako obrázkovou hru, která má oranžový obal krabice, nebo také Krycí Jména Duet, což je speciální verze pro dvě osoby. Podstata hry je stejná, akorát je poupravená, aby ji mohli hrát pouze dvě osoby. Rozhodně i tato hra může být skvělý pomocník pro fajn večer. Takže pokud nevíte co se svými přáteli celý večer dělat, tak rozhodně vyzkoušejte tuto hru. Je spoustu dalších her, takže věříme, že si vyberete a strávíte příjemný večer. Člověk by ani neřekl, že deskové hry mohou být takhle oblíbené. Deskové hry v Čechách se prodávají po milionech. Už existují i kavárny ve kterých si můžete půjčit deskové hry a užít si čas trávený s přáteli. Tahle forma zábavy je lepší variantou, než online hry na počítači, takže je dobře, že obliba deskových her jde nahoru. Je to individuální, ale věříme, že i vy si občas zahrajete nějakou deskovou hru s přáteli.

Další hrou, která je již známá jsou Aktivity, dnes máme i vylepšenou verzi pod názvem Aktivity Special. Také je považovaná za párty hru a tahle vylepšená verze je obtížnější na hraní, oproti jejímu předchůdci. Zaručí zábavu jak nováčkům, tak i zkušeným hráčům Aktivit. Je plná nových úkolů a opět se můžete těšit na pantomimu, kreslení i slovní popisování. I tato hra je oblíbená u nás i ve světě. Tohle je jen takový zlomek oblíbených her, ale na trhu je spoustu dalších zábavných her.