Sázení a deskové hry

V dnešní době je velká spousta deskových her a s tím je spojené i sázení. Deskové hry nejsou hry, které jsou spojené s hrami v kasinech, nebo na stránkách s online hazardními hrami, ale mohou být skvělé pro sázkaře. Deskové hry mohou být různé a v dnešní je jich na trhu velké množství a to jak v Čechách, tak i ve světě. A tak je tomu i v sázení. Dnes je spousta vášnivých sázkařů, kteří sází například na sport a nebo také na turnaj v nějaké hře. Mohou také používat věci jako Leonbets bonuskod, které jim pomohou začít správným způsobem. Deskové hry jsou stále spíš pro zábavu, než ve spojitosti se sázením.

Přeci jen najdeme na českém trhu hru, která má něco společného se sázením. Je to desková hra Dostihy a sázky. Pro většinu lidí je tato hra známá a pro ty, kteří tuto hru neznají, tak vám popíšeme v čem hra spočívá. Tato desková hra pro děti od 10 let, ale také pro dospělé. Minimální počet hráčů jsou dva a nejvyšší počet hráčů je šest. Dříve byla tato hra hodně populární, ale dnes je už starší a na trhu je tolik her, že se tato hra v tom obrovském množství prostě ztratí.

Principem této hry je prodávat a kupovat koně. Vítěz této hry je ten kdo bude mít největší majetek. Tato hra souvisí s hrou Monopoly, která je ještě starší než Dostihy a sázky. Samozřejmě je podobných her mnohem více, ale Monopoly jsou prostě základ. Naštěstí si vývojáři uvědomují stáří této hry, takže inovace je použita i deskové hry Dostihy a sázky. Protože si všichni pamatují úspěch této hry, rozhodli se, že vytvoří novější verzi této populární hry. Tato hra existuje více než 30 let a za tu dobu se prodalo obrovské množství této hry a to skoro tři miliony kusů. Proto tedy jedna ze společností, která se zaměřuje na vývoj her vytvořila novou hru jménem Dostihy a sázky Rychlá dráha. Samozřejmě bude vycházet ze základů té první verze, ale můžete se těšit na větší dynamiku a zkrácený herní čas a spoustu strategických prvků na přemýšlení. I přes to jak stará ta první verze je, tak se stejně stále drží na nějakém třetím místě nejlepších deskových her v Česku. Jako první jsou Monopoly Junior a na druhém místě je Carcassonne.

Co se týče nové verze dostihů, tak se můžete těšit na vylepšení celé hry. Celá hra bude rychlejší a více na přemýšlení, takže si budete připadat jako zkušený sázkař. Inovace této hry je opravdu hodně viditelná a je odpovídající dnešní době. Možná se budete divit, ale ne od počátku byla tato hra tak populární. Ale nakonec vyvolala u lidí obrovský zájem, takže tiskárna ani nestačila takový obnos pokrýt. Jejich popularitou je jasné, že se vývojáři rozhodli tuto hru inovovat a přivést na trh vylepšenou verzi. Rozhodně to není poslední hra s podobným principem. Předpokládá se, že se začne vyrábět větší množství deskových her, které mají spojitost se sázením. Protože poptávka těchto her je zatím větší než nabídka, je možné, že v blízké době se na trhu objeví něco co bude alespoň podobné tomu co vidíte v kasinech, ale pozor v té nereálné verzi. Pouze hra, kde budete mít uměle vytvořené peníze, jako je tomu právě u dostihů. Pravděpodobnost tohoto vývoje je zatím malá, ale mohla by vyvolat zájem a později i popularitu na trhu deskových her. Pochopitelně by to nemohla být hra normálně dostupná pro děti, ale byla by určená pro dospělé.