Svět počítačových her

Je nutné podotknout, že loňský rok byl opravdu nabitý co se týče počítačových her. Co se týče letošního roku, tak rozhodně ten loňský předčil. Jak co se týče počtu nových her, tak i samozřejmě techniky a zpracování jednotlivých her. Každým rokem je to lepší a lepší, takže pokud ještě neznáte ty nejlepší počítačové hry na trhu, tak se máte rozhodně na co těšit a obsazení vás určitě mile překvapí.

První takovou peckou pro PC je Far Cry 5, což je série her, které jsou už nějakou dobu na trhu a předchozí díly byly velmi oblíbené. Velmi úspěšný byl třetí díl a od té doby se hratelnost nějak radikálně nepohnula někam dál. Jedná se o otevřený svět, kde je velké množství nepřátel a vaším úkolem je se s tím popasovat a zvítězit nad nimi. Tento díl je plný naděje a odehrává se v Montaně. Grafika je skutečně na hodně vysoké úrovni, takže si budete připadat jako ve filmu. Rozhodně to není pro každého, ale kdo má rád dobrodružné cesty plné bojů s nepřáteli, tak je tato hra přímo pro vás. Ani dopravní prostředky a vytuněné zbraně vás v této hře neminou.

Další povedenou hrou pro PC je Kingdom Come. U této hry se můžete těšit na boje s meči v království. Hra je opět skvěle zpracovaná po grafické stránce a i příběh je letos velmi zajímavý. Pokud máte rádi tyto historické příběhy, tak tato hra bude pro vás jako stvořená. Jízda na koních s meči může být nakonec příjemným zážitkem a o to při tvorbě her vlastně jde ze všeho nejvíc. Tyto nejlepší hry nepřináší potěšení jen vášnivým hráčům, ale také sázkařům, kteří rádi vsadí na turnaj nějaké populární hry.

Další takovou hrou je již známý Vampyr. Je to hra, kterou by si měl užít snad každý vášnivý hráč. Tato hra je plná tajemných částí a je opravdu hodně napínavá. Grafika je na lepší úrovni, jak u předchozího dílu. Je plná upírských akcí a soubojů, takže se rozhodně nebudete moci odtrhnout a budete chtít furt hrát. Je to stejné jako u napínavého filmu a tak je to i u napínavých her. Další napínavou hrou je A Way Out. Pokud hraješ rád ve dvou, tak tahle hra je na to jak stvořená. Vyber si dobrého parťáka a společně se pokuste utéct z vězení a užijte si spoustu zážitků a akčních scén. Grafika i u této hry nezklamala, takže v akčních scénách filmová kvalita graduje, takže i tato hra je pro hráče velmi zajímavá a plná napínavých pasáží. Další sice né zrovna hra s příběhem je Monster Hunter World, což je hra trošku jiná, než ostatní hry které jsme zmínily. Jedná se o skupinu lovců, kteří chtějí prozkoumat kontinent a s tím jim pomůže spoustu draků. Skupina se dostane během hry do nepříjemností, které vy musíte vyřešit, takže je potřeba rychlá reakce s dobrým postřehem, což u zkušených hráčů není problém. Pochopitelně si tuto hru užijí i nováčci, kteří teprve zkouší co je nejvíc baví. Hra je také doprovázená hudbou, která vás nabudí na náladu děje a to i s různými efekty. Od minulých dílů je tento opravdu povedený a v poslední době i velmi populární. Rozhodně není tato hra pro každého, ale naštěstí je spoustu skvělých her s jinými tématy. V tomto roce bylo vydáno spoustu úspěšných her pro profesionální hráče, ale také pro začátečníky, takže opravdu každý si přijde na své.